Oznamy

Milé sestry, bratia a priatelia zboru,

  
Oznamy bývajú avizované vo zbore, poslané na emailom a uvádzame niektoré z nich ich aj na tejto stranke.
 
1. Pozvanka na Letny Tabor Zdravia: Makarska HR. Skvela misijna prilezitost. (Možnosť uz jedine s vlastnou dopravou, nakoľko autobusy sú už obsadené.)
 
2. Prebieha možnosť prihlasovania na Týždeň Duchovnej Obnovy. Je to vynikajúca možnosť ako stráviť rodinnú dovolenku, kde posilníte rodinné vzťahy aj vzťahy s Bohom.
 

3. Od 4.Apríla bude možnosť prihlasovať a elektronicky na prvý ČS kongres rodín: Rodina je CooL

4. Zborový výbor a kazateľ v spolupráci so zborom plánujú realizovať prednasky br. Olafa Schroera pre nás aj iných protestantov v termíne 1. – 7. Apríla 2019
 
5. Posledná vyučujúca kázeň prebehla v sobotu 17.3. s bratom kazateľom Jánom Grešom.
Téma: Ako je to s Izraelom (doslovným) v posledných udalostiach ? Aku zvlastnu rolu Izrael stale zohrava ? Ako bude cely Izrael spaseny ? Bude bitka na blizkom vychode o Jeruzalem ? Je to naplnenie proroctiev Ezechiel 27,28,29 ?  
Dalšia tema ktora s tym suvisi: Ako sa postavit k otazke „vytrhnutia“ ? Preco ine reformovane cirkvi veria ze je to ina udalost ako 2. prichod J.K. so vzkriesenim mrtvych a ze nastane pred dobou suzenia ? 
 
6. Hľadáme viac editorov zborovej stranky. Je potrebné pridavať kvalitný obsah z diania vo zbore.
 
Modlime sa za starsich, stradajucich, chorych a clenov s problemami.
 
Dakujeme, ze svojou sluzbou, vpyvom a prihovormi k Bohu prispievate k prosperite zboru a naplneniu vizie !
 
—————————–
 
Mal 3,20  Vám však, ktorí sa bojíte môjho mena, vyjde slnko spravodlivosti a zdravie bude v jeho lúčoch, potom vyjdete a budete poskakovať ako teľce vypustené zo stajne.